O projektu Puntíkatá Zebra

Puntíkatá Zebra je pro mě srdcovou záležitostí.

Tento projekt mě neskutečně naplňuje, i přestože mi nenabízí ani kousek volného dne. Zpodobňuje velký kus mé práce a zároveň obsahuje část mého já. Miluji to, co dělám.

První myšlenka k tvorbě těchto plánovačů a notesů,  vyplula v roce 2011, když mi byla několikrát položena otázka: “Kde jsi byla minulé pondělí?” V tu chvíli jsem si začala uvědomovat skutečnost, že si to nebudu pamatovat celou věčnost. A zároveň bych ráda předala svůj energický život k zasmání dalším generacím. Proto jsem začala zapisovat své zážitky.

Nespokojím se s průměrem.

Plánuji další rozvoj Puntíkatý Zebry a nemám zrovna nízké cíle. Pokud to člověk dělá s nadšením a radostí, tak potom to má smysl. Vždy věci tvořím po svém a nejlépe úplně jinak. Ještě bych neměla opomenout svého partnera, který mi  je nápomocen a oporou. Patří mu velké díky, respekt a obdiv. Společně jsme se pustili do výroby plánovačů od puntíku, a to sestrojením strojů vlastní výroby. Budujeme vše od začátku, pomalu ale s rozmyslem. Známe všechny vlastnosti našich produktů, zároveň je podrobujeme testování a v průběhu výroby jsou několikrát kontrolovány. Do světa pouštíme kvalitní produkty, za kterými si stojíme.

Delší dobu se zajímám o téma zero waste. V mém podnikání se snažím produkovat minimum odpadu. Na tento fakt kladu zřetel už při navrhování nového produktu. Vyrábí se pouze takové množství, které nalezne opravdu využití. A fakturu ode mě obdržíš e-mailem. 

Své stránky chci vést v přátelském atmosféře.

Snažím se vyjít vstříc každému přání, i když je to někdy náročné. Do výroby každého diáře vkládám srdce, protože to není pro mě “něco”, ale skutečný mazlík. Zajímá mě, jak plní funkci a komu diář slouží. Budu velmi ráda, když mi po nějakém čase napíšeš, jak se ti s mazlíkem pracuje (přiložená fotografie určitě potěší).

„Ve světě technologií a internetu je plánovač to, co nám zůstane, bez nutnosti znát adresu a přihlašovací údaje.”

Lucie HOFMAN

Napsat komentář

Sdílej na:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lucie Hofman

Puntikata Zebra Lucie Hofman

Jsem workoholik, který neumí odpočívat. Studna nápadů, která se jen tak nevzdá. Přemýšlející pochodeň, které nedá spát nedořešený hlavolam. Žena, která si zakládá na čistotě a originalitě. Vizionář, který musí neustále na sobě pracovat.

Žádný spam, jen info o novinkách a akcích.